Wellness pobyty

 

Nabízíme wellness víkendy s ubytováním v Krkonoších pro ženy, pro muže a také pro všechny páry, jenž chtějí načerpat novou energii a dopřát si odpočinek.

Během víkendového wellness pobytu v Janských Lázních – klidném lázeňském městě ležícím ve východní části Krkonošského národního parku, můžete využít našeho wellness programu pro jednotlivce i pro páry, který se skládá například z masáže zad, šíje, krční páteře a hýždí, luxusního kosmetického ošetření pleťi, indické masáže hlavy nebo tropické masáže nohou.

Odpočinek od všedních starostí pomůže umocnit krásna příroda nabízející klidný pobyt v romantickém horském prostředí Krkonoš s možností turistiky, cykloturistiky nebo zimního vyžití.

Přijímáme poukázky Relax pass, Flexi pass a Unišek+, Fokus Pass, objednávkou přes Benefit Plus a fakturace zaměstnavateli (čerpání FKSP, benefity apod.)

Naše služby

1

Wellness víkend pro ženy v Krkonoších

Příjemně si odpočinete, zrelaxujte a necháte hýčkat své tělo i duši

Čtěte více
2

Wellness víkend pro muže v Krkonoších

Zapomenete na všední starosti, odpočinete si a načerpáte novou energii

Čtěte více
3

Romantický pobyt v Krkonoších

Připravte Vaší partnerce nebo partnerovi romantické překvapení

Čtěte více
4

Relaxační víkend v Krkonoších

Relaxační balíčky plné masáží a zábalů pro ženy i muže

Čtěte více
5

Ezoterický víkend v Krkonoších

Hýčkejte své tělo a poznejte věci mezi nebem a zemí

Čtěte více

Doporučujeme

Romantický pobyt v Krkonoších

Romantický pobyt v Krkonoších

Nechte se zde společně s Vaší partnerkou nebo partnerem rozmazlit od hlavy až k patě a načerpejte novou energii pro tělo i duši. Dopřejte si čas pro sebe.

Čtěte více Relaxační víkend v Krkonoších

Relaxační víkend v Krkonoších

Nechte se unést do světa exklusivních masáží, které vykouzlí dokonalou harmonii Vašeho těla i duše. Během pobytu lze podniknout spoustu zajímavých výletů.

Čtěte více